WydarzeniaWolontariatGaleriaO nasKontaktDojazd
MENU SERWISU
Strona Główna
Zarząd
Zgłoszenie chorego
Jak pomóc ?
Informacja o RODO

Przekaż 1% podatku

Zostań wolontariuszem

KAMPANIE
Pola Nadziei
Hospicjum to też Życie
 
 
 
Jak możesz pomóc ?
    Istnieje kilka możliwości wsparcia Hospicjum Królowej Pokoju. Każda z nich jest dla Nas tak samo istotna. Oto formy pomocy w jakie możesz się zaangażować:
  1. Wolontariat - bycie Wolontariuszem jest niełatwym zadaniem, wiąże się z bezinteresowną pomocą chorym i cierpiącym, a także udziałem w akcjach oraz zbiórkach funduszy. Formą zapłaty dla Wolontariusza za trud i pracę włożoną przez cały rok jest uśmiech drugiej osoby i jej dobry stan zdrowia. Hospicjum Królowej Pokoju również nie zapomina o swoich Wolontariuszach organizując liczne spotkania i koncerty.

  2. 1% podatku - możesz przekazać 1% podatku na rzecz Hospicjum. Podatek, który i tak nie jest możliwy do odzyskania, może pomóc wielu chorym i cierpiącym.

  3. Wpłata na konto - jeżeli chcesz finansowo wspomóc Hospicjum Królowej Pokoju, możesz to uczynić wpłacając pieniądze na konto Hospicjum.

  4. Istnieją także inne formy wparcia Hospicjum Tarnogórskiego poprzez bycie sponsorem w różnych akcjach, czynienie prac na rzecz Hospicjum, promowanie ruchu Hospicyjnego itp.
    Wszystkich chętnych do ogólnie pojętej współpracy, zapraszamy do siedziby Hospicjum Królowej Pokoju w Tarnowskich Górach lub o kontakt.