WydarzeniaWolontariatGaleriaO nasKontaktDojazd
MENU SERWISU
Strona Główna
Zarząd
Zgłoszenie chorego
Jak pomóc ?
Informacja o RODO

Przekaż 1% podatku

Zostań wolontariuszem

KAMPANIE
Pola Nadziei
Hospicjum to też Życie
 
 
 
Wyniki konkursu !

Wyniki konkursu - oceniono wszystkie prace !

     Znane są już wyniki konkursu z części plastycznej dla szkół podstawowych, a także z części literackiej dla szkół gimnazjalnych. Na początku chcielibyśmy podziękować za tak liczny udział w konkursie, najbardziej samym uczniom, ale także nauczycielom i rodzicom, którzy zachęcali swoje pociechy do pracy. Jury z pośród wielu bardzo dobrych prac musiało wyłonić tylko 6-7, a w kategorii szkół gimnazjalnych tylko 4, które zostaną nagrodzone. W celu wyrównania szans oraz mnogości prac plastycznych, zostały stworzone dwie kategorie wiekowe:

  • kategoria I : klasy I-III
  • kategoria II: klasy IV-VI

Konkurs stał na bardzo wysokim poziomie, co potwierdzają werdykty Jury oraz ilość nadesłanych prac. Ilość prac w kolejnych kategoriach:

  1. klasy I-III: 23 prace
  2. klasy IV-VI: 54 prace 
  3. szkoły gimnazjalne: 17 prac

Już teraz zapraszamy laureatów wraz z rodzicami lub opiekunami/nauczycielami na podsumowanie oraz rozdanie nagród, które odbędzie się 5.12.2011 o godz. 14:00 w siedzibie naszego Hospicjum. Gratulujemy !!!

W kategorii klas I-III zostali nagrodzeni:

Kurek Maksymilian, Sandra Kulesz, Aleksander Wcisło, Julia Marońska oraz wyróżnienie otrzymali: Mateusz Ślimok, Julia Kirsz, Milena Psiuk

W kategorii klas IV-VI zostali nagrodzeni:

Marta Wilk, Sebastian Lendzioszek, Ania Masłyka, Weronika Herman oraz wyróżnienie otrzymali: Anna Jaruszowic, Bartek Węgrzyniak

W kategorii szkół gimnazjalnych nagrodzeni zostali:

 Anna Turek, Katarzyna Sowińska, Grzegorz Czempik oraz wyróżnienie otrzymała: Weronika Ślusarczyk

< Poprzedni   Następny >