WydarzeniaWolontariatGaleriaO nasKontaktDojazd
MENU SERWISU
Strona Główna
Zarząd
Zgłoszenie chorego
Jak pomóc ?
Informacja o RODO

Przekaż 1% podatku

Zostań wolontariuszem

KAMPANIE
Pola Nadziei
Hospicjum to też Życie
 
 
 
Pola Nadziei 2015 !
środa, 04 marzec 2015
    Hospicjum Królowej Pokoju ma przyjemność zaprosić wszystkich, którzy chcieliby Pola Nadziei - dowiedz się więcejwesprzeć działalność Hospicjum do czynnego udziału w akcji Pola Nadziei. Jak już co roku Wolontariusze oraz Członkowie Stowarzyszenia będą zbierać datki przy tarnogórskich parafiach na rzecz hospicjum. Zbiórki odbędą się 22.03 (Centrum, Nakło Śl., Świerklaniec) oraz 19.04 (Dekanat Zachodni Tarnowskich Gór). Więcej informacji na temat samej akcji oraz jej przebiegu można znaleźć w linku.
Dzień skupienia
wtorek, 03 marzec 2015

    Zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia i Wolontariuszy Hospicjum Królowej Pokoju do uczestnictwa w dniu skupienia, który odbędzie się w kościele p.w. św. Kamila przy ulicy Dubiela 10 w Zabrzu dnia 21.03.2015 (sobota). Podczas Dniu skupienia odbędzie się Msza św. oraz nabożeństwo.

Serdecznie zapraszamy

Spotkanie modlitewno-rekreacyjne
piątek, 05 wrzesień 2014
    W ostatnim tygodniu sierpnia (25.08.2014) odbyło się już coroczne spotkanie modlitewno - rekreacyjne dla Rodzin osieroconych i Wolontariuszy. Spotkanie rozpoczęło się Msza Św. w kościele w Sowicach - którą odprawiał sam proboszcz. Dzięki jego uprzejmości druga część uroczystości, ta bardziej "dla ciała", odbyła się w ogrodzie przy probostwie. Oprawę muzyczną podczas biesiadowania zapewnił zespół "Beata i Marcin". Dla każdego uczestnika był słodki poczęstunek w formie ciasta i kawy/herbaty oraz kiełbaska z grilla. Całość  przebiegla w bardzo miłej atmosferze, można powiedzieć, że nawet rodzinnej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie oraz pomoc osobom zaangażowanym.
 
Zostań Wolontariuszem
poniedziałek, 28 kwiecień 2014

   Chcielibyśmy wszystkich chętne osoby: młodzież, dorosłych oraz osoby starsze zaprosić do wolontariatu hospicyjnego. Cały czas poszukujemy osób, które chcą poświecić trochę swojego czasu na potrzebę i radość innych. W ostatnim czasie otrzymaliśmy kilka zgłoszeń z czego jesteśmy bardzo dumni. Po ostatnich uwagach o problemie zgłoszenia się przez internet, wprowadziliśmy pewne poprawki i nie powinno być już z nimi problemów.

Serdecznie zapraszamy

Pola Nadziei !
czwartek, 27 marzec 2014

     Hospicjum Królowej Pokoju ma przyjemność zaprosić wszystkich, którzy  chcieliby Pola Nadziei - dowiedz się więcejwesprzeć działalność Hospicjum do czynnego udziału w akcji Pola Nadziei. Wolontariusze oraz Członkowie Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Pokoju w najbliższe dwie niedziele będą zbierać datki przy tarnogórskich parafiach na rzecz hospicjum. Więcej informacji na temat samej akcji oraz jej przebiegu można znaleźć w linku.

Podziękowanie
sobota, 05 październik 2013

     Hospicjum Królowej Pokoju jako Organizacja Pożytku Publicznego chciałoby szczególnie podziękować wszystkim podatnikom, którzy zdecydowali przekazać się 1% podatku w 2013 roku na potrzeby naszego stowarzyszenia. Oczywiście największym wsparciem cieszymy się wśród tarnogórzan, co jest zrozumiałe, gdyż tam najczęściej działamy i obejmujemy opieką chorych. Nie mniej jednak dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli nas wspomóc.

    Jest dla nas budujące również to, że wiele ludzi przekazuje darowizny bezpośrednio na konto i w taki sposób wspierają Hospicjum. W imieniu całego Zarządu oraz wszystkich Wolontariuszy i podopiecznych Hospicjum serdecznie dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. To dzięki Wam (darczyńcom i ofiarodawcą) wciąż działamy i możemy się rozwijać.

 

<< Start < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnia >>